Pozostałe usługi

OFERTA

POZOSTAŁE USŁUGI

pozostałe usługi

zmiana deweloperska

Wybierając usługę zmiana deweloperska Klient otrzymuje zwymiarowany rzut funkcjonalny, zawierający zmiany w pierwotnym układzie ścian zaproponowanym przez dewelopera, przyłącza elektryczne i wodnokanalizacyjne. Przed przystąpieniem do projektu przeprowadzamy analizę potrzeb i oczekiwań Klienta.

Kluczowe informacje dla Klienta: Najlepiej skontaktować się z nami już na etapie budowy w celu przekształcenia wnętrza na potrzeby przyszłej inwestycji bez ponoszenia dodatkowych, zbędnych kosztów.

pozostałe usługi

mieszkania na wynajem

Wychodząc naprzeciwko dużemu zapotrzebowaniu na projekty mieszkań pod wynajem stworzyliśmy zupełnie oddzielną usługę. Jej zakres pokrywa się z projektem koncepcyjnym, wykonawczym lub kompleksowym. Skupiamy się na zastosowaniu trwałych i łatwych do wymiany materiałów wykończeniowych w ekonomicznych cenach przy najwyższej dbałości o estetykę proponowanych rozwiązań.

Kluczowe informacje dla Klienta: Klient otrzymuje projekt uwzględniający szczególne wymagania stawiane mieszkaniom pod wynajem. Dobrze zaprojektowane, wyróżniające się na tle konkurencji mieszkanie ma zdecydowanie większą szansę na szybszy wynajem i większy zysk.

pozostałe usługi

porada architekta

Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem!  Doradzamy, konsultujemy i pomagamy dokonać najlepszych wyborów. Porada architekta to usługa dla Klientów, którzy nie potrzebują projektu wnętrza, ale chcieliby skonsultować swoje pomysły, zasięgnąć opinii w kwestii wyboru materiałów wykończeniowych, elementów wyposażenia wnętrz, kolorystyki, itp.

Kluczowe informacje dla Klienta: Klient otrzymuje szybką i konkretną pomoc na dręczące go kwestie bez potrzeby zamawiania projektu koncepcyjnego. Na podstawie informacji udzielonych w trakcie spotkania samodzielnie realizuje zmiany w swoim lokalu.

Masz pytania?

Zapoznaj się z naszymi odpowiedziami na najczęściej
zadawane pytania przez Klientów.

FAQ

Skontaktuj się!

Jeżeli jesteś zdecydowany na naszą ofertę lub chcesz zadać dodatkowe pytania,
zapraszamy do kontaktu.

KONTAKT